Широкоформатний друк

Рекламна компанія «ART FRESH» посприяє презентації Вашого бізнесу за допомогою рекламних носіїв з використанням матеріалів широкоформатного друку. Вивіски, фотошпалери, брендування вітрин магазину, інтер’єрної реклами – для цього обов’язково використовуємо сучасні, якісні та ефективні технології проектів.

Сьогодні широкоформатний друк набув популярності використання в рекламних цілях. Широкоформатний вважають друк на А3, А2, А1, А0 та більше. Застосовують цей друк у зовнішній рекламі (рекламні щити, брендування вітрин магазину тощо) та в  інтер’єрній графіці (фотошпалери, постери, плакати та інше).

Для ефективного розвитку бренду на ринку послуг потрібна яскрава неординарна подача інформації, в цьому аспекті та стане родзинкою презентації – стильний плакат, вивіска, афіша, банер надруковані на фото- або City папері.

Найпопулярніші матеріали широкоформатного друку:
  • Банер – використовують на будівельних риштуваннях, фасадах, рекламних конструкціях, сітілайтах, білбордах. Друкуємо на банерній тканині або сітці, оскільки потрібен матеріал, який не пошкодиться при зливі та сніжних хуртовинах, який зручний в експлуатації. Для того, щоб банер неодмінно привернув увагу потенційних покупців, наша рекламна компанія «ART FRESH» розробляє актуальні концепції дизайнерських рішень.
  • Наклейка – сучасний рекламний носій. Має широке використання в рекламі на транспорті, для участі у виставках, брендування фірми великими тиражами. Для подачі даного рекламного матеріалу ми використовуємо самоклейну плівку (наприклад, One Way Vision) або самоклейний папір. Захистити якість друку від зношування допоможе матове або глянцеве ламінування.

Рекламна компанія «ART FRESH» Ви уявляєте – ми втілюємо!