Широкоформатний друк2018-09-30T23:26:12+00:00

Рекламна компанія «ART FRESH» посприяє презентації Вашого бізнесу за допомогою рекламних носіїв з використанням матеріалів широкоформатного друку (вивіски, фотошпалери, брендування вітрин магазину, інтер’єрної реклами), для цього обов’язково використовуємо сучасні, якісні та ефективні технології проектів.

Сьогодні широкоформатний друк набув популярності використання в рекламних цілях. Широкоформатний вважають друк на А3, А2, А1, А0 та більше. Застосовують цей друк у зовнішній рекламі (рекламні щити, брендування вітрин магазину тощо) та в  інтер’єрній графіці (фотошпалери, постери, плакати та інше).

Для ефективного розвитку бренду на ринку послуг потрібна яскрава неординарна подача інформації, в цьому аспекті та стане родзинкою презентації – стильний плакат, вивіска, афіша, банер надруковані на фото- або City папері.

Найпопулярніші матеріали широкоформатного друку:

  • Банер – використовують на будівельних риштуваннях, фасадах, рекламних конструкціях, сітілайтах, білбордах. Друкуємо на банерній тканині або сітці, оскільки потрібен матеріал, який не пошкодиться при зливі та сніжних хуртовинах, який зручний в експлуатації. Для того, щоб банер неодмінно привернув увагу потенційних покупців, наша рекламна компанія «ART FRESH» розробляє актуальні концепції дизайнерських рішень.
  • Наклейка – сучасний рекламний носій. Має широке використання в рекламі на транспорті, для участі у виставках, брендування фірми великими тиражами. Для подачі даного рекламного матеріалу ми використовуємо самоклейну плівку (наприклад, One Way Vision) або самоклейний папір. Захистити якість друку від зношування допоможе матове або глянцеве ламінування.