Про нас

Рекламна компанія «ART FRESH» є командою провідних фахівців з прогресивними поглядами та новими, креативними ідеями. Завдяки наполегливій праці та накопиченому великому досвіду «ART FRESH» є саме тою рекламною компанією, яка посприяє знаходженню оптимального рекламного рішення, втілення ваших найсміливіших ідей незалежно від рівня складності.

Наші менеджери завжди напоготові! Використовуючи цікаві та захопливі ідеї, створені власноруч, найсвіжіші тренди у світі реклами, співробітники намагаються надати Вам раціональну пораду для вірного вибору серед розмаїття продукції та запропонувати найбільш вигідну цінову модифікацію якості та кількості необхідного товару. Допомагають розширити спектр послуг в залежності від бажань клієнта.

Нашою головною перевагою є розширений підхід до розвитку та сервісу бізнесу. Компанія намагається створити найбільш комфортні умови для співпраці, стараємося зробити максимум для отримання позитивного результату та гарантій точності, якості і відповідальності при виконання кожного замовлення.

Рекламна компанія «ART FRESH» посприяє створенню Вашого бізнесу «з нуля», запропонує вдалий дизайн логотипу бренду та розробить фірмовий стиль. Подальшим кроком буде необхідність втілення дизайну у життя та візуалізації реклами, для цього обов’язково використовуємо сучасні, якісні та ефективні технології рекламних проектів. Завдяки раціональним підходам ми дбаємо про фінансову сторону питання замовника.

Рекламна компанія «ART FRESH» цінує бездоганність власної репутації, яку допомагають нам створити вдячні клієнти.

Для ефективного розвитку бренду на ринку послуг провідні спеціалісти студії створять ефективну рекламну компанію, яка неодмінно приверне увагу потенційних покупців. Задля цього розробимо актуальні концепції акційних пропозиції, а для залучення більшої кількості споживачів – презентації нових товарів, послуг, які пропонує Ваша компанія.

Проте, найбільш складним питанням є необхідність утримати цільового споживача. Для цього наші співробітники залучать креативні рішення та інтелектуальний підхід, втілять нестандартні побажання та забезпечать Ваш бізнес сувенірною корпоративною символікою у вигляді одягу з логотипом, брендованих ручок, чашок, блокнотів, олівців, корпоративної поліграфії та всім, що допоможе вам створити незабутній та асоціативний образ.

Ми поважаємо та цінуємо кожного замовника, що виражається у доброзичливості і тактовності під час співпраці. Радуємо приємними фінансовими бонусами та знижками при постійних та комплексних замовленнях. Основною перевагою працівників компанії є любов до цікавої роботи та велике бажання до розвитку.  Саме тому ми із надзвичайним задоволенням беремося за виконання проектів різної складності тому, що кожен із проектів – це маленький крок до розвитку та вдосконалення.Ми працюємо на спільний позитивний результат і мріємо про Ваше максимальне задоволення.

Рекламна компанія «ART FRESH» співпрацює із клієнтами на всій території Україні, а завдяки сумлінності та плідній співпраці з партнерами по трансферу, рекламна продукція завжди доставляється замовнику до будь-якого регіону країни.

Рекламна компанія «ART FRESH» Ви уявляєте – Ми втілюємо!