Технології нанесення на сувенірну продукцію

Нанесення на текстиль

Друк на текстилі

Технології компанії «Art Fresh» дозволяють виконати нанесення на текстиль малюнків, інформації, логотипів тощо декількома способами: шовкодруком, тепмопереносом, сублімацією та вишивкою. Виконаємо замовлення великими тиражами чи індивідуальні для клієнтів в короткий строк. Ціну згідно з прайсом із доставленням зі Львова зручно вирахувати звернувшись до менеджерів рекламної компанії.

Нанесення на футболки, рюкзаки та інші предмети логотипів методом шовкодруку є одним з найбільш поширеним. Цей вид друку не потребує надмірних фінансових витрат, сам процес нанесення зображення відбувається через трафарет під тиском.
Замовляючи в «Artfresh» текстильні вироби з логотипами Вашої компанії отримуєте наступні переваги:
– кольори логотипів та малюнків виглядають яскраво та насичено;
– еластичність тканини залишається незмінною;
– зносостійкість друкованого відбитка достатня;
– можливість якісно виконати замовлення друку на текстильних речах великого розміру в умовах великого обсягу тиражу.
Не можемо не застерегти від недоліків шовкодруку клієнтів «Artfresh»:
– фінансово вигідним є друк тиражем від 10 найменувань;
– виготовлення маленької партії не рентабельне через високу собівартість.

Зручно замовити в «Art Fresh» футболку, жилет, костюм чи будь-що інше текстильне з малюнком або написом в техніці термопереносу. Друк виконується на спеціальному матеріалі через трафарет, а потім термопрес використовують для переносу малюнку на обраний елемент одягу. Цей спосіб дозволяє отримати яскравий відбиток навіть на тонкому трикотажі. Завдяки високій щільності та еластичності плівки термоперенос ідеально наноситься на одяг. «Art Fresh» виконає друк термопереносом на спортивному, повсякденному чи інших видах одягу. Використання обраного методу в рекламних цілях дуже поширене, інформація та знаки на одязі виглядають чітко та виразно.
Виконання нанесення термопереносом логотипів за індивідуальним замовленням з доставленням зі Львова має свої переваги:
– низька ціна відповідно до великої площі друку;
– висока якість зображень, чіткі й насичені кольори;
– широкий асортимент плівок;
– друкуємо будь-яку кількість з можливістю друку від 1 шт.
Сучасні технології поки невпинно шукають спосіб збільшити тривалість користування речами з малюнками, нанесеними термопереносом.

Бажаєте створити зображення за індивідуальним замовленням використовуючи трансферні технології сублімації – зверніться в компанію «Art Fresh». Стійкі логотипи чи малюнки на спеціальній тканині виконуються технологією друку принтером з сублімаційними чорнилами на папір в дзеркальному зображенні. Застосовуючи температуру та тиск отриманий відбиток переноситься на футболку. Зауважимо, що тканина носія має містити від 60 % синтетичної частки.

Основними перевагами нанесення замовленого малюнку методом сублімації фахівці «Art Fresh» називають:
– високу стійкість нанесених малюнків;
– зображення виходить яскраве та багатоколірне;
– висока оперативність друку.
Серед недоліків є вимоги до матеріалу, тому нанесення відбувається виключно на білі футболки.

Більш вибагливі можуть скористатись варіантом більш традиційним для декорування вже готових виробів з текстилю – методом вишивки. Для реалізації візерунку чи зображення «Art Fresh» використовує спеціальні верстати для машинної вишивки. Індивідуально підібраний малюнок досить довговічний та виглядає дуже фактурно на всьому текстилі. Пропонуємо замовити вишивку надписів або логотипів компанії як в рекламних цілях, та для особистого користування. Цей спосіб має єдиний недолік – надто складні малюнки неможливо якісно нанести, але фаховий підхід спеціалістів «Artfresh» та переваги нівелюють цей аспект:
– довговічність та зносостійкість нанесеного візерунку залежить виключно від обраної замовником тканини;
– висока стійкість забарвлення та широка колірна гамма;
– фактурність та презентабельність готового виробу;
– ефектний та дорогий вигляд не залежно від розміру нанесеного малюнка чи логотипа.

Нанесення на посуд

«Art Fresh» володіє достатніми технологіями та обладнанням для виконання нанесення зображень/логотипів на посуд методами деколь, друком сублімаційним, гравіюванням та шовкотрафаретним. Відносно до обсягів замовлення та обраного виду посуду оговорюється вигідна для всіх цінова пропозиція з можливостями доставлення по Україні.

Фахівці «Art Fresh» виконають нанесення логотипів на кухлі та інший посуд з кераміки, скла, фарфору методом деколь. Цей метод шанують за довговічність отриманого результату, забезпеченого температурним випалюванням. Попередньо малюнок відображається на гумованому папері, потому переноситься на обраний предмет посуду й випалюється в печі. Замовник має можливість отримати унікальний предмет для колекції чи подарунку.

Спеціалісти цінують наступні переваги методу деколь:

 • високі стійкість та яскравість зображення/логотипу,
 • висока продуктивність нанесеного зображення – по цілій поверхні виробу,
 • максимальна придатність нанесеного зображення – необмежено,
 • можлива обробка посуду в машині посудомийній.

  Як завжди існують і недоліки при застосуванні цього методу нанесення у вигляді високої собівартості при замовленні маленьких партій, тому рекомендуємо оформлювати друк тиражем від 10 штук.

Технології 1

Друк логотипів й зображень на циліндричних горнятках рекламна компанія «Art Fresh» виконає методом сублімаційного друку. Ефективність цього методу досягається при перенесенні дзеркального відбитка з використанням температури й тиску на горнятко зі спеціальної кераміки.
Замовляючи в «Art Fresh» сублімаційний друк на горнятах зі спеціальної кераміки, склад якої складає 60% і більше синтетичних доданків, отримуєте такі переваги:

 • висока чіткість та якість зображення;
 • можливість відтворення повноколірних малюнків або фотографій;
 • виконання нанесення від 1 шт.

Ефектність зображення та тривалість користування горнятком вирівнює спецефічний недолік – нанесення виключно на циліндричні горнята зі спеціальної кераміки.

Замовити гравіювання на поверхнях з металевою основою посуду зручно з «Art Fresh» та доставленням зі Львова. Цей метод передбачає зняття частини поверхневого пласту матеріалу, тому підходить не для всіх типів горнят.

Перевагами гравіювання фахівці зазначають:

 • швидкість процесу виконання робіт, через відсутність впливу фізичного на матеріал;
 • можливість нанесення гравіювання у важкодоступних та незручно розташованих ділянках матеріалу.

  При цьому незначним недоліком є можливість виконання замовлення від 10 шт.

Максимально продуктивним видом нанесення логотипів на посуд є шовкотрафаретний друк. Він визнаний найпростішии з видів спеціального друку, але і тривалість утримання відбитку на поверхні невисока. Завдяки технологіям «Art Fresh» шовкодрук дозволяє створювати рельєфні зображення з відблиском на посуді, що дуже цінується через ефектний вигляд. Це стає можливим за рахунок використання шовкової сітчастої основи друкарської форми.
Виконання робіт методом шовкодруку має свої переваги:

 • зручно наносити малюнок на основи різних матеріалів;
 • нанесення виконується на різноманітні поверхні, відповідно й рельєфні;
 • здатність до покриття площі посуду значна.

  Фахівці «Art Fresh» рекомендують створювати замовлення з нанесення логотипів методом шовкодруку від 10 шт.

Нанесення на сувенірну продукцію (пластик, метал, дерево)

Рекламна компанія «Art Fresh» виконає нанесення логотипів замовника або інакших зображень на сувенірну продукцію з різних матеріалів, основа обраної складається з: пластику, металу чи дерева. Найкраще для цього використовувати універсальний метод – тамподрук. Так можна отримати парасолі з логотипами, годинники та брелоки з відзнакою Вашої компанії, запальнички, ручки, відкривачки з візерунками тощо. Сувенірна продукція зі знаковими логотипами має попит в рекламній сфері, що важливо для розвитку та впізнаваності фірм. Замовлені малюнки створюються через переміщення фарби з готової, друкованої форми (кліше) на обрану ручку чи годинник, будь-що обране замовником. Забарвлення виконується спеціальним тампоном, що забарвлює поверхню достатньо глибоко, але від перенесення фарби на нерівні поверхні фахівці рекомендують утриматися.
Замовте тамподрук логотипів у компанії «Art Fresh» з доставленням зі Львова та скористайтесь основними перевагами цього методу:

 • доступна ціна при нанесенні цим способом;
 • обрані сувеніри виглядають престижно й дорого;
 • метод здатний замінити гравіювання або тиснення;
 • нанесення виконується зручно та оперативно на визначені матеріали.