Наші рекламні послуги

Сувенірна продукція

За весь час діяльності рекламної компанії «ART FRESH» накопичився великий багаж знань та досвіду. Ми ефективно задовольняємо оригінальні вимоги наших замовників всіх рівнів складності у сфері сувенірної продукції. Продуктивна та тісна співпраця з великими європейськими постачальниками, дозволяє створювати унікальні пропозиції для клієнтів компанії. На всі сувеніри які представлені у нас на сайті та в каталогах можливе нанесення логотипу різними методами, розробка та створення сувенірів індивідуального дизайну з ексклюзивними надписами. Компанія «ART FRESH» категоріях сувенірної продукції рекомендує наступне:

 • Рекламні сувеніри (промоушн-сувеніри);
 • Промо-сувеніри;
 • Індивідуальні сувеніри;
 • Ексклюзивні подарунки;
 • Корпоративні сувеніри;
 • Бізнес сувеніри та vip подарунки.
Сувенірна продукція
Послуги 1

Текстиль

Рекламна компанія «ART FRESH» постійно досліджує та переймає тільки результативний всесвітній досвід. Значущість виробів з текстилю як носіїв реклами здавна визнана у всьому світі та застосовується, як вдалий піар в компаніях всіх рівнів. Замовляйте в «ART FRESH» власний корпоративний одяг з логотипами. Допоможемо створити особливий корпоративний стиль, адже фірмовий одяг зобов’язаний бути зручним та представницьким, оскільки зазвичай клієнти оцінюють персонал, що презентує компанію!
Пропозиції рекламної компанії «ART FRESH» такі:

 • Пропонуємо вироби готові з нанесеними чи вишитими логотипами (майки, футболки, поло, вітрівки, софтшели, куртки, жилетки, реглани, толстовки, шапки, шарфи, бейсболки, кепки, сумки, прапори, рюкзаки та інші позиції);
 • Виконаємо персональний пошив одягу для фірми та оздоблення логотипами компанії клієнта (зимові й літні варіації курток, штанів, комбінезонів, косинок, фартухів, толстовок, накидок, жилетів тощо).

Багаторазові захисні маски

Створюємо унікальні багаторазові маски із нанесенням логотипів та відзнак. Розробимо та пошиємо багаторазові маски з приватним підходом до індивідуальності клієнта. Пропонуємо зручний матеріал для масок – 100% бавовна. Виконуємо їх за персональним замовленням двошарові та трьох, додатково оздобимо кишенькою під фільтр. Забезпечимо достатній асортимент кольорової тканини для вибору варіацій.

Нанесемо на захисні маски логотипи та надписи, залучивши техніку вишивки та шовкодруку.

багаторазові захисні маски
Цифровий та офсетний друк

поліграфія

Максимальний комплекс послуг в галузі поліграфії надасть компанія рекламна «ART FRESH».

Ми виконуємо всі операції – від початкової ідеї, розроблення рішень до повної реалізації відповідно до зазначених завдань та стратегічному просуванню продукції замовника:

 • Унікальне розроблення дизайну із врахуванням загального рекламного стилю;
 • Цілісна до друкарська підготовка;
 • Офсетний й цифровий друк обумовлених форматів та кольорів;
 • Робота над після друкарським процесам (ламінація, лакування, вибірковий уф-лак, висічка, вирубка, тиснення конгревне, фольгове тиснення, біговка, перфорація).

широкоформатний друк

Рекламна компанія «ART FRESH» забезпечить роботи над презентацією Вашого бізнесу, використавши носії реклами, що створені широкоформатним друком. Креативно розробимо та виконаємо роботи зі створення вивісок, брендування на магазинних вітринах, фотошпалер, реклами інтер’єрної, залучаючи сучасні, продуктивні та якісні технології проєктів.

Досягнення ефективності в рекламних завданнях сьогодення вимагає вправного використання широкоформатного друку, який зберігає стійку популярність. Виконаємо широкоформатний друк розмірами А3, А2, А1, А0 та інакші. Допоможемо урізноманітнити рекламну стратегію компанії клієнта застосувавши такий друк у загальній рекламі (щити рекламні, брендовані вітрини магазинів тощо) та в графіці інтер’єрній (плакати, фотошпалери, постери).

Стратегія продуктивного брендового розвитку в галузі послуг вимагає застосування яскравих акцентів, неординарної подачі інформації. Фахівці «ART FRESH» для продуктивної та яскравої презентації забезпечать створення стильних плакатів, вивісок, афіш, банерів, друк виконуємо на високоякісному фото- або City папері.

Широкоформатний друк
Послуги 2

ПАКЕТИ ТА УПАКУВАННЯ

В рекламі варто використовувати повсякденні товари з нанесеними логотипами компанії. Пакети з логотипами – стратегічно ефективний рекламний виріб. Пакети з логотипом Вашої фірми – це фінансово доступний вклад в рекламу, приємний та універсальний фірмовий знак.

Фахівці «ART FRESH» допоможуть визначити оптимальний розмір та тип матеріалу для виготовлення пакету, розмістити логотип та інші рекламні надписи, що асоціюються саме з Вашою компанією. Визначившись із метою, яку компанія замовника обирає перед собою, «ART FRESH» докладе зусилля для оптимального поєднання ціни та кінцевого результату з чітким попаданням реклами на пакетах в ціль.

Точний розрахунок категорії споживачів дозволить обрати замовнику дизайн та матеріал створених пакетів з логотипами. Подарунки та сувеніри – це окрема галузь, яка потребує створення особливих стильних ексклюзивних фірмових пакетів. Їх чудово дарувати та й отримувати приємніше в подарунок, тому для виготовлення з логотипами Вашої компанії паперових пакетів пропонуємо різні типи паперу (чи картону), оздобимо виріб мотузяною ручкою.

щоденники та блокноти

Рекламна компанія «ART FRESH» презентує широкий перелік щоденників з логотипами та записників із надписами на вибір замовника.

Датовані та недатовані щоденники з логотипами, з доданками – нанесеним довідковим матеріалом про компанію – відмінний новорічний подарунок партнерам і прекрасний рекламний сувенір на цілий рік!

Подарункові набори з елегантними шкіряними щоденниками, креативними планінгами датованими та недатованими, настільними тижневиками з інформаційними надписами, алфавітними книжками з логотипами компаній в корпоративному стилі – кращий VIP подарунок.

Рекламна компанія «ART FRESH» виготовляє на замовлення щоденники з логотипами та персональним дизайном блоків, оздоблені повноколірними обкладинками, вставками, форзацами, лясе.

Послуги 3